Oferta tymczasowo niedostępna!

Możliwość składania zamówień w hurtowni internetowej FALCON jest niedostępna.

Jeżeli interesuje Cię jakiś produkt sprawdź ofertę hurtową innych firm tutaj.

DUŻA MATA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA Z PIANINKIEM 3w1

Podstawowe dane

Cena za sztukę: Niedostępne
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

DUŻA MATA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA Z PIANINKIEM 3w1 DUŻA MATA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA Z PIANINKIEM 3w1 DUŻA MATA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA Z PIANINKIEM 3w1 DUŻA MATA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA Z PIANINKIEM 3w1 DUŻA MATA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA Z PIANINKIEM 3w1

Prawidłowy rozwój dziecka wymaga między innymi zapewnienia mu ciekawych i bezpiecznych zajęć, szczególnie w pierwszym etapie życia. Zabawa na interaktywnej, kolorowej macie edukacyjnej, dostarczy bodźców, które pomogą poznać otaczający dziecko świat. Mata posiada bardzo atrakcyjne, kolorowe motywy graficzne z wesołymi zwierzątkami, słoneczkiem, samolotem, pociągiem, kwiatkami oraz literkami. Dzięki temu można przez długie chwile bawić się z dzieckiem, tworząc na ich podstawie ciekawe opowieści i dodatkowo zachęcać do aktywności. Elastyczny, obłożony miękką otuliną, bezpiecznie montowany do maty pałąk jest obszyty wielokolorowym materiałem, co dodatkowo uatrakcyjnia cały zestaw.

Do pałąka, na na trwałe przyszytych uszkach z taśmy, można zawiesić przy użyciu dodatkowych pierścieni, cztery kolorowe małpki z grzechotkami z kwiatuszków. Ponadto w zestawie znajduje się małe lusterko, które również można przyczepić do pałąka. W komplecie jest także elektroniczne, zasilane bateriami pianinko. Jest ono montowane na plastikowym stelażu i można je w prosty sposób ustawiać w dowolnej pozycji, regulowanej co 45°. Ta funkcja będzie pomocna w dalszym etapie życia dziecka, kiedy zacznie ono już siedzieć, przez co mata z powodzeniem może służyć przez długi okres. Cztery duże, kolorowe przyciski z literkami i cyferkami, wydają kolejno cztery dźwięki gamy. Przycisk w kształcie pszczółki służy do uruchamiania trzech różnych melodii, a przycisk w kształcie dzwoneczka włącza dodatkowe pięć melodii. Pianinko posiada również sznureczki z tyłu, które mogą służyć do przywiązania samego elementu chociażby do szczebelków łóżeczka. Zestaw montuje się bez użycia narzędzi. Elementy plastikowe, a więc pianinko i stelaż na którym stoi, a także do którego wpina się matę, łączy się na zasadzie szybkozłączy. Miękką matę można prać w pralce. Natomiast pałąk, elementy podwieszane oraz pianinko można czyścić powierzchniowo. Struktura użytych do wykonania maty edukacyjnej materiałów nie wchłania wody, co powoduje, że całość łatwo utrzymać w czystości.