Oferta tymczasowo niedostępna!

Możliwość składania zamówień w hurtowni internetowej FALCON jest niedostępna.

Jeżeli interesuje Cię jakiś produkt sprawdź ofertę hurtową innych firm tutaj.

WAGA ANALITYCZNA ŁAZIENKOWA FIT BLUETOOTH 180kg

Podstawowe dane

Cena za sztukę: Niedostępne
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

WAGA ANALITYCZNA ŁAZIENKOWA FIT BLUETOOTH 180kg

Precyzyjna waga analityczna 8w1 to profesjonalne urządzenie, które oprócz wyświetlania wagi i temperatury w pomieszczeniu przesyła bezpośrednio do naszego smartfona również parametry organizmu, dzięki czterem wbudowanym sensorom i modułowi Bluetooth. Analityczna waga łazienkowa podaje nie tylko aktualny ciężar ciała, ale aż 8 różnych parametrów: podaje masę ciała, oblicza BMI, podaje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a także umożliwia pomiar masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, ilości wody w organizmie, masy kostnej, a także podaje stopień otłuszczenia organów wewnętrznych. Waga łazienkowa z Bluetooth będzie przydatna nie tylko dla osób odchudzających się, ale również dla sportowców i wszystkich, którzy szczególnie dbają o linię.

Hartowane, czarne szkło, z jakiego została wykonana waga analityczna 8w1 jest wyjątkowo wytrzymałe i solidne, dzięki czemu maksymalna dopuszczalna waga pomiaru wynosi tu aż 180 kg. Waga łazienkowa z Bluetooth posiada ponadto wyjątkowo nowoczesny i przyciągający uwagę design – z pewnością będzie zatem idealnym dopełnieniem wystroju każdej łazienki. W analityczne wadze łazienkowej można zapisać podstawowe dane aż 8 osób – waga zapamięta ich płeć, wiek, wagę i wzrost.

W wadze analitycznej 8w1 znajduje się funkcja automatycznego wyłączania, kiedy analityczna waga łazienkowa jest nieużywana. Pozwala to na znaczne wydłużenie żywotności baterii. Duży i czytelny wyświetlacz LCD w wadze łazienkowej z Bluetooth ułatwia odczyt zmierzonych parametrów w każdych warunkach oświetleniowych. W analitycznej wadze łazienkowej znajdują się również antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu korzystanie z niej jest bezpieczne.