Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 
 
MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY

MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY

Kategoria:  » Dom i Ogród » Ogród » Odstraszacze zwierząt
 
Podstawowe dane
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 10 szt. (10 op.)

Opis produktu:

Prawidłowa wentylacja pomieszczeń gwarantuje dobre samopoczucie i zapewnia utrzymanie mikroklimatu sprzyjającego pracy oraz odpoczynkowi. Jednak pozostawienie otwartych na oścież drzwi, szczególnie w ciepłe, letnie dni, wieczory lub noce, może zwabiać nieproszonych gości w postaci owadów. Stanowią one zagrożenie nie tylko dla naszego spokoju, ale w wielu przypadkach także zdrowia, a niejednokrotnie i życia. Szczególnie dzieci oraz osoby uczulone na ukąszenia owadów, muszą wystrzegać się tego rodzaju niebezpieczeństw.

Zastosowanie gęstej moskitiery na drzwi pozwoli na skuteczne powstrzymanie różnego rodzaju insektów przed wizytą w naszym domu. Siatka posiada ok. 20-25 drobnych oczek na 1cm2 o wielkości 2mm, co stanowi skuteczną ochronę nawet przed tak małymi owadami jak chociażby muchy, komary czy osy. Nasza moskitiera posiada nie tylko zwiększoną liczbę oczek, co poprawia jej szczelność. Bardzo istotnym elementem jest także większa ilość, bo aż 9 sztuk zapinających ją magnesów. Przede wszystkim zostały one przesunięte ku krańcom siatki, dzięki czemu zamknięcie nie rozchodzi się na górze i na dole, a każda ze stron otwieranej moskitiery precyzyjnie do siebie dolega.


210x100

 
MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY
MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY MOSKITIERA SIATKA NA DRZWI Z MAGNESEM NA OWADY
 
Data dodania: 2020-05-08