Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Kategorie

Poziom wyżej
 
 
RUCHOMA ATRAPA KAMERY KAMERA Z SENSOREM RUCHU LED

RUCHOMA ATRAPA KAMERY KAMERA Z SENSOREM RUCHU LED

Kategoria:  » RTV i AGD » Kamery » Pozostałe
 
Podstawowe dane
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 10 szt. (1 op.)

Opis produktu:

Działania prewencyjne na terenie obiektów przemysłowych, ale również i prywatnych posesji, mogą w wielu przypadkach zniechęcić do popełnienia czynu zabronionego, jakim jest chociażby przywłaszczenie mienią bądź wandalizm. Zastosowanie atrapy kamery przemysłowej to rozwiązanie, które zwróci uwagę osób zamierzających dokonać przestępstwa.

Dokładna imitacja kamery posiada wszystkie elementy, które upodabniają ją do prawdziwego urządzenia. Migająca dioda przyciąga uwagę i sprawia wrażenie, że sprzęt jest stale aktywny oraz połączony z systemem monitoringu. Imitacja zmiennoogniskowego obiektywu połączona jest z korpusem za pomocą kabla, a realistycznego wyglądu dopełnia znajdująca się na tyle obudowy antena. Urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu, który aktywuje mechanizm poruszający poziomym ustawieniem kamery w zakresie ok. 45°. W momencie jego uruchomienia, atrapa kamery skanuje czterokrotnie przestrzeń znajdującą się przed nią. W zestawie znajduje się także naklejka CCTV. Czarne litery na żółtym, dobrze widocznym tle, informują, że w obiekcie bądź na terenie nieruchomości działa system monitoringu. Może to dodatkowo wpłynąć na ewentualne zniechęcenie potencjalnych przestępców do podjęcia zabronionych prawem działań.

SPECYFIKACJA

  • zasilanie: 3x bateria AA (1,5V) (brak w zestawie)
  • wymiary urządzenia (dł/szer/wys): 15,5/7/22,2cm
  • wymiary naklejki CCTV (dł/szer): 11/11cm
  • waga: 195g
  • waga z opakowaniem: 260g

W ZESTAWIE

  • atrapa kamery
  • naklejka CCTV
  • 3 kołki montażowe ze śrubami

 
RUCHOMA ATRAPA KAMERY KAMERA Z SENSOREM RUCHU LED
RUCHOMA ATRAPA KAMERY KAMERA Z SENSOREM RUCHU LED RUCHOMA ATRAPA KAMERY KAMERA Z SENSOREM RUCHU LED RUCHOMA ATRAPA KAMERY KAMERA Z SENSOREM RUCHU LED
 
Data dodania: 2020-05-08