Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Kategorie

Poziom wyżej
 
 
ZESTAW OTWORNIC FREZÓW OTWORNICA DO DREWNA

ZESTAW OTWORNIC FREZÓW OTWORNICA DO DREWNA

 
Podstawowe dane
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: nie
Minimalne zamówienie: 10 szt.

Opis produktu:

ROŻNE WYMIARY – każda z otwornic w zestawie ma inny wymiar, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie różnej średnicy otworów. W zestawie znajdują się frezy o średnicach 32, 38, 44, i 54 mm.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – zestaw nadaje się do większości materiałów drewnianych i drewnopochodnych, a także do innych miękkich materiałów (np. płyty karton-gips). Pozwalają na wycinanie precyzyjnych otworów, bez ryzyka zniszczenia powierzchni.

WYSOKA JAKOŚĆ – frezy wykonane są z wysokiej jakości żelaza, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe i trwałe, ale również będą służyć wielokrotnie bez objawów zużycia.

PROSTE W UŻYCIU – doskonale wycinają otwory o różnych średnicach, nacinając wyłącznie po obwodzie koła. Pasują do większości standardowych wiertarek ręcznych.

SPECYFIKACJA – materiał: żelazo; waga zestawu 180g; wymiary otwornic (szer/wys): 3,2/2,7cm; 3,8/2,7cm; 4,4/2,7cm; 5,4/2,7cm.

Otwornice do drewna mają kształt cylindra, zakończonego ostrymi zębami skrawającymi, służącymi do nacinania materiału jedynie po obwodzie koła. Za pomocą frezów żelaznych można bez problemu, w szybki sposób wyciąć precyzyjne otwory w drewnie, płytach wiórowych, materiałach drewnopochodnych i innych miękkich materiałach (np. płyty kartonowo-gipsowe). Działają przy użyciu wiertarki. Zestaw otwornic powinien być odpowiedni do wiercenia otworów w każdym materiale, o twardości mniejszej od drewna. W zestawie otwornic znajdziemy cztery frezy żelazne o średnicach 32, 38, 44 i 54 mm oraz uchwyt mocujący do wiertarki.

Frezy żelazne będą przydatne nie tylko w profesjonalnych zakładach stolarskich – sprawdzą się doskonale również w warunkach domowych, do amatorskich napraw. Otwornice do drewna można wykorzystać przy pracach wykończeniowych, elektrycznych lub hydraulicznych. Są proste w użytku – wystarczy przykręcić je do znajdującego się w zestawie uchwytu mocującego, a następnie całość podłączyć do wiertarki.

Solidne wykonanie otwornic do drewna oraz ostre zęby skrawające dają gwarancje doskonale czystego i szybkiego cięcia, a znajdujące się w uchwycie wiertło pozwala na precyzyjne wyznaczenie środka ciętego koła. Cięcie wykonywane otwornicami do drewna jest precyzyjne i nie wymaga nadmiernego wysiłku, a powierzchnia ciętego materiału nie niszczy się podczas pracy narzędzia

 
ZESTAW OTWORNIC FREZÓW OTWORNICA DO DREWNA
ZESTAW OTWORNIC FREZÓW OTWORNICA DO DREWNA ZESTAW OTWORNIC FREZÓW OTWORNICA DO DREWNA
 
Data dodania: 2020-05-15