Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 
 
ODKURZACZ DO WĄGRÓW ZASKÓRNIKÓW MIKRODERMABRAZJA

ODKURZACZ DO WĄGRÓW ZASKÓRNIKÓW MIKRODERMABRAZJA

 
Podstawowe dane
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 100 szt. (1 op.)

Opis produktu:

Pierwsza końcówka z małym otworem jest przeznaczona specjalnie do oczyszczania twarzy z wągrów i zaskórników. Końcówka ma malutki otwór, dzięki czemu moc ssania urządzenia jest skupiona na małym fragmencie skóry.

Druga, podłużna końcówka pozwala na wykonanie zabiegu drenażu ( liftingu twarzy) Urządzenie wytwarza delikatne podciśnienie, dzięki czemu masuje skórę twarzy, poprawia jej mikro krążenie.

Trzecią końcówkę służy do spłycania zmarszczek w okolicach ust i oczu oraz likwiduje przebarwienia.

Czwarta końcówka przeznaczone jest do mikrodermabrazji dokładnego oczyszczenia i złuszczania naskórka.

SKUTECZNA WALKA Z WĄGRAMI, ZASKÓRNIKAMI – wyeliminujesz wągry, zaskórniki i zatkane pory. Odkurzacz pomaga w walce z uciążliwym trądzikiem oraz bliznami.

SPŁYCA ZMARSZCZKI – delikatny MIKRO masaż z użyciem eliptycznej końcówki głęboko wpłynie na skórę napinając ją, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, obecne zmarszczki stają się mniej widoczne.

5 POZIOMÓW MOCY – bez problemu można dostosować siłę ssania do potrzeb. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi z urządzeniem do mikrodermabrazji diamentowej są całkowicie bezpieczne dla skóry.

4 WYMIENNE KOŃCÓWKI – każda z nich spełnia inne funkcje tj. oczyszczenie skóry, liftingu , rewitalizacja oraz usuwanie przebarwień.

Przenośne poręczne urządzenie do usuwania wągrów to akcesorium, które warto mieć w każdej kosmetyczce. Urządzenie do wągrów jest bardzo proste w obsłudze – steruje się nim jedynie za pomocą 1 przycisku. Odkurzacz do mikrodermabrazji posiada 5 różnych trybów pracy. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi z urządzeniem do mikrodermabrazji są całkowicie bezpieczne dla skóry twarzy.

ZESTAW ZAWIERA

profesjonalny odkurzacz do usuwania wągrów
4 wymienne końcówki (diamentowa, owalna, z małym otworem, z dużym otworem)
zapasowe uszczelki i filtry
kabel USB
pudełko

 
ODKURZACZ DO WĄGRÓW ZASKÓRNIKÓW MIKRODERMABRAZJA
ODKURZACZ DO WĄGRÓW ZASKÓRNIKÓW MIKRODERMABRAZJA ODKURZACZ DO WĄGRÓW ZASKÓRNIKÓW MIKRODERMABRAZJA
 
Data dodania: 2020-12-04